Povídka "Svět se zbláznil" 3. část

7. dubna 2009 v 19:04 | Haru Yoshioko |  Povídky
Nooooooooooo... Takže tady je další díl. Chápu, že to trvalo tak dlouho, ale mám strašně moc práce, omlouvám se. Snad se bude líbit.

"Hej! Kdo jsi, ty malej prcku?" zavolal Kiba na jednoho kluka. "Jakej malej?!" otočil se Edward Elric. "A nejsi snad?!" ozval se znovu Kiba, teď si ho začal prohlížet. Měl skutečně malou postavu, blonďaté vlasy a zlaté oči. "Tak kdo teda jsi?" zeptal se opět Kiba. "Nejdřív omluva," trval si na svém Edward. "Fajn, dobře. Omlouvám se," řekl, ale hned vyhrkl: "A jak se teda jmenuješ?" "Edward Elric. Říkají mi Kovový Alchymista." "Kdo ti tak říká?" zajímal se Kiba. "Do toho ti nic není. A ty jsi........ Kdo?" opáčil Ed. "Inuzuka Kiba," řekl, a pak zavolal: "Akamaru!!! To bílý, co sem právě běží, je můj pes." "Pes..... Alexandr... Nina........." pošeptal Ed a utekl. "Hm, že by se bál psů?" prolítlo Kibovi hlavou. "Haf!"
"Chceš se pomstít?" zeptala se tajemná dívka s černými vlasy. "Orochimaru-sama, svlékněte si to kimono," řekl Kabuto. "Já nejsem ta osoba, kterou máš na mysli," pokračovala dívka. "Tak to stačí. Jdu to ihned říct Sasukemu," řekl, a odešel, přičemž volal: "SASUKE?! Kde jsi?" Po chvíli pátrání ho našel. "Co se děje, Kabuto?" zeptal se Sasuke. "Orochimaru-sama se proměnil v-" nedořekl svou větu, protože se před ním právě ta dívka objevila. Vtom Sasuke zrudl, a po chvilce ticha řekl: "Kabuto, to není Orochimaru." "Správně. Jsem Jigoku Shoujo, Dívka z Pekla. Jmenuji se Enma Ai. Jestli se chceš pomstít, rozvaž červenou šňůrku," řekla, a začala mu podávat panenku. Už mu jí strčila do ruky, ale Sasuke jí odmítnul. "Pojď se mnou," řekl, a chytl jí za ruku. Co to do něj vjelo?, pomyslel si Kabuto, ale moc nad tím nepřemýšlel. Ai taky byla zmatená, ale nedala to na sobě znát.
Dovedl jí do pokoje. "Takže, ukaž mi ještě jednou tu panenku," přikázal jí. Mlčky mu jí podala. "Takže se můžu pomstít?" zeptal se radostně Sasuke. "Ten, komu se chceš pomstít, přijde do pekla. Stačí jen rozvázat červenou šňůrku," řekla Ai s neutrálním výrazem jako vždy, avšak uvnitř usilovně přemýšlela, co se to s ní děje. Sasuke už začal pomaloučku zatahovat za šňůrku, ale Ai ještě řekla: "Ale pozor: Tvá duše přijde také do pekla. Ale až po tvé smrti." Sasuke polkl. Itachimu se pomstít chce, ba dokonce musí, ale do pekla ho to neláká. "Nech si ji. Rozmysli si to," řekla. "Ne, ty si ji nech. Už se mi nějak nechce," opět odmítl. Ai si tedy panenku vzala zpátky k sobě, a začala přemýšlet. O své kruté minulosti. Sasuke taky přemýšlel. O tom, jak Itachi vyvraždil Uchiha klan. Najednou sebou oba cukli, a srazili se. Sasuke otočil hlavu na druhou stranu, aby nebylo vidět, že lehce zčervenal. Omylem jí totiž sáhl na ruku. Ai se na něj podívala svýma červenýma očima, až se taky musel otočit. V tu chvíli se k němu naklonila a dlouze ho políbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uchiha Kagome-chan SB Uchiha Kagome-chan SB | Web | 7. dubna 2009 v 19:19 | Reagovat

Úžasný dílek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen kdyby delší....... ale jinak good! SasuAi, no to by mě nenapadlo!

2 Haru Yoshioko-majitelka blogu Haru Yoshioko-majitelka blogu | 7. dubna 2009 v 19:21 | Reagovat

Arigatou!!!!!!!!!!!!!!!

3 Terkalina ♥your SB!!!!♥ Terkalina ♥your SB!!!!♥ | E-mail | Web | 7. dubna 2009 v 19:32 | Reagovat

Lol :D:D Ten Kabuto je zase nejchytřejší x))) Noooo... Jak říkala Kagome: SasuAi xDD Mě by to taky nenapadlo :)

4 Haru Yoshioko-majitelka blogu Haru Yoshioko-majitelka blogu | 7. dubna 2009 v 19:36 | Reagovat

Fakt díky, to víte. Černý vlasy, červený oči.... Oba se chtějí pomstít...=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama