Říjen 2009

Mimo domov....

17. října 2009 v 18:37 | Haru Yoshioko
Takže... momentálně sem víc než 450 kilometrů daleko od domova, mam za sebou nejspíš 5 hodin jízdy a... kámoš mi dovolil jít na jeho noťas=D Jo a mimochodem... sem v Havířově.... A žere mě tady ten blog!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejdřív se nemůžu přihlásit na FB a pak mi nejde na blog ta vizitka!!! Jak ste si možná všimli. něco se mi tu pokazilo... Ale to je fuk, páč posloucham MJ xDxD
Tak sbohéééééééééém!!!!!!!! xDDDDD

YAHOO!!!

16. října 2009 v 16:34 | h
Takže lidi, zákaz je pryč, ale zbývá otázka... Jak si to užívám???
Odpověď je velmi jednoduchá:

Sedim u compu
Cháluju čokoládu
Liju do sebe Big Shock
Přemejšlim nad nesmrtelností chrousta
Posloucham písničky z Let's Dance
Fotim se
Sem na Facebooku
Drbu se
Píšu si s kámošema
Usínam
a spoustu dalších věcí... xDDDD
Jinák.... mam začít psát povídku rovnou, nebo ještě počkat na další, kteří by se chtěli přihlásit? Páč tady toho moc nepřibylo.... tak dyžtak napište. Ale fakt mě to nudí když nikdo nic nepíše.
Takže se mi určo ozvěte co nejdřív

A je to tu znova....

10. října 2009 v 19:21 | Haru Yoshioko |  Oznámení
Opět nemůžu na comp... Je to šílený! Ale už je to přesně 8 dní, takže ještě 6 a je to fuč!!! *JÓÓÓÓÓÓ* Ale bohužel, máma mi určitě poslední den zákazu ještě přidá další dva tejdny za něco, co sem ani neudělala...
No... Všimla sem si, že asi moc nejevíte zájem o mojí povídku, co? Chci jen říct, že až se v sobotu, nebo snad v pátek dostanu na blog, končí přihláška, takže... Přihlaště se, prosím, kdokoliv!!!!!!!!!!!!

New story

3. října 2009 v 21:31 | Haru Yoshioko |  Povídky
No takže lidi, rozhodla sem se psát novou povídku. Její názerv netuším, nejspíš ho ještě domyslim. Zaracha na počítač už nejspíš nemam... Ale máma mi ho určitě zas někdy přikáže. Co se týče povídky Svět se zbláznil, totálně sem se jí vzdala. Došly mi nápady, ale bohužel sem jí ani neukončila, tak mi kdyžtak řeknětě, jestli sem mám dát i ten zbyteček, kterej mě napadnul. Dále povídka O Soustředění by měla mít ještě dvě nebo jednu část, časem určitě přidám. Ale teď zpátky k nové povídce:
Měla by být o Narutovi, jak jinak. Pokud někteří z vás čtou nebo četli Konoha High School, tak to bude... jakoby na to prostředí ale s jinym dějem. A budou v tom vystupovat všechny, nebo aspoň většina z Naruta. Samozřejmě i Akatsuki, ti nikde nesmí chybět Ale teď ta nejdůležitější část: potřebuju někoho, kdo chce, aby v tý povídce vystupoval taky. Pokud budete mít zájem, vyplňte tohle:
1) Jméno (rozhodně ne jako Sluníčko atd.)
2) Přesný popis (jako výška, barva a délka vlasů, oči...)
3) Zvláštnosti
4) Láska (dalo by se říct... POVINNĚ!!! xD)
5) Jutsu (možná že je použiju, ale kdyžtak stačí pět)
6) Zvířata
7) Rodina
8) Nejoblíbenější věci, koníčky, skupiny, předmět ve škole.... atd.
9) ... No, teď mi vypadlo, co jsem to chtěla, ale tak do tohohle bodu napište něco, co byste chtěly v tý povídce dělat, jestli chcete bejt šprt nebo... bůhvíco, jestli jste cholerik nebo něco jinýho... Prostě cokoliv, co by se tam mělo objevit.
Těším se na komenty!!!!!! Bye nyappy!!!