New Life- chapter 1.

23. listopadu 2009 v 10:17 | Haru Yoshioko |  Povídky
Joooooooooooooo a je to tuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD

Po celé škole se rozeznělo zvonění. Chodby se brzy vylidnily a až na opozdilce a učitele po nich nikdo nepobíhal. Sem tam nějaký žák vykoukl ze třídy, jestli náhodou někdo nejde, aby si mohli povídat.
Tato bílá budova, sem tam s nějakou další barvičkou, například jako zelené dveře, červené rámy oken apod., byla Daitórjó karejji, neboli Prezidentova vysoká škola. Kdysi bývala určena jen pro chlapce, ale minulý rok se přejmenovala a povolila i dívkám na této škole studovat. Ne že by to byla nějaká výhoda.
Učitel vešel do té nejhlučnější třídy, kterou našel, a s hrůzou zjistil, že to jsou jeho noví žáci. Rychle třídu sežehnul pohledem, který říkal: "Svýma pubertálníma kecama mě neotravujte" a stoupl si doprostřed. "Jak jistě všichni víte," začal, "letos je to poprvé, co jsou tu dívky spojeny s chlapci..." Zmlkl a zadíval se na pár děvčat, které si o něčem povídaly. "Určitě byste to rády řekly za mě, ale zklamu vás." Někde vzadu se někdo zasmál. "Je to úplně nový způsob výuky, ale pro vás, začínající primu, to bude snazší. Také se vystřídalo spoustu učitelů, ale věřte mi, nejsem tu prvním rokem a takových, jako jste vy jsem učil mraky. Nemyslete si, že nevím, o čem si povídáte, dámy," podíval se znovu na dívky ve třetí lavici. "Právě probíráte, jestli je ten chlapec před vámi Emo." Překvapeně zamrkaly, a znepokojeně se zadívaly na kluka před nimi. I když mu bylo rozhodně jasné, že si povídaly o něm, rozhodně si z toho moc nedělal. "No... Věštec nejsem, takže vám vaše jména rozhodně neuhádnu.. Takže, když se teď vzájemně představíme, ulehčíme si tím pár věcí. Takže já jsem váš sensei, Hatake Kakashi. Moc toho o mně vědět nemusíte. Co vás budu učit se dozvíte později. Chcete se na něco zeptat?" Mlčení. Přejel pohledem, kdo sedí v první lavici. "Teď ty, růžovovlásko."
Dívka vstala, a s výrazem bez sebemenší nervozity si stoupla k učitelskému stolu. Cítila, jak si jí spoustu lidí prohlíží, ale nepokládala to za důležité. "Jsem Haruno Sakura. Mám velmi ráda květiny... Na škole předtím jsem byla nejlepší v ročníku, spolu s mojí kamarádkou." Odešla si sednout do lavice a dívka vedle ní ihned pochopila, že je na řadě.
"Higurashi Kagome. Jsem ona Sakuřina kamarádka, se kterou jsem byla nejlepší nejen v ročníku, ale i na celé škole. Nejvíc mě baví hudebka, děják a výtvarka... A moje nejoblíbenější skupina je An Cafe!!! A pak ještě..." začala vyjmenovávat spoustu dalších kapel, ze kterých senseie bolela hlava. Pak, když poznala, že toho řekla dost, si šla sednout.
Vystřídala jí dívka s dlouhými, tmavě modrými vlasy. Bylo na ní poznat, že se dost stydí, protože byla v obličeji celkem červená. "Jsem Hyuuga Hinata..." pošeptala, ale musela se přemáhat, aby to vůbec vyslovila. "Jsi dcera šéfa té firmy Hyuuga Computers?" přerušil ji zaujatým hlasem Kakashi. "Ano..." odpověděla tichounce, a pohled ještě víc zavrtala do země. "Jestli dovolíte, šla bych si už sednout," hlesla, a odkráčela do lavice. Nenápadně přitom na okamžik pohlédla na kluka sedícího u dveří.
Další na řadu přišla fialovovláska, které vlasy sahaly až pod zadek. "Yoshioko Haru," spustila. "Na škole jsem byla celkem dobrá... Nejvíc asi v jazycích. Mám ráda kočky a to, bez čeho se neobejdu, je čokoláda. Zbožňuju horory. Ráda poslouchám nejen An Cafe, ale i pár dalších zajímavých skupin, anglické i americké zpěváky a zpěvačky, a také mám ráda Michaela Jacksona." Věděla, že si při těch slovech každý pomyslí, že je blázen. V její bývalé škole byla jediná, která Krále popu poslouchala. Ale nevadilo jí to. Ještě v rychlosti přejela celou třídu pohledem z pozice učitele, a pak odešla si sednout.
Teď stál uprostřed třídy kluk, který byl očima dost podobný Hinatě. Byl to on, na koho se podívala. Moc v lásce se neměli. "Hyuuga Neji. Hinatin bratranec. Ale narozdíl od ní umím s počítači zacházet, takže jednou převezmu celou firmu." Celou dobu upíral pohled na svou sestřenici. Hinata ho také pozorovala, ovšem ne tak krutým výrazem, který měl Neji. Sensei se rozhodl se k tomu nevyjadřovat. Poslal ho sednout a hlasitě vzdychl. Toto bude, spolu se sekundou, nejhorší třída na škole. Přehrával si v hlavě slova Demoliční četa.
První řada se představila celá, teď přišla na řadu druhá. Chlapec s hustým obočím, který seděl sám, se jmenoval Rock Lee. Přes uličku seděli dva kluci, kteří se znali už z předešlé školy, a rozhodli se jít na tuhle společně. První z nich se jmenoval Uchiha Sasuke. Byl tajemný a měl bratra Itachiho v sekundě. Vedle něj seděl blonďáček Uzumaki Naruto. Bydlel u zvrhlého strýčka Jiraiyi - který byl na této škole školník - protože přišel o rodiče.
Dále v té řadě seděl Inuzuka Kiba. Zvláštní bylo, že měl dovoleno chodit do školy se psem. Jeho rodiče vlastnili hotel pro psy, ale vodit si je do školy bylo opravdu zvláštní. Vedle něj seděla Inverse Lina, červenovlasá dívka, která se s ním znala už od školky, a sdílela s ním vášeň ke psům. Četla a sbírala mangy a manhwy, měla ráda horory.
V poslední řadě seděl podivín Shino. Byl znám tím, že sbíral brouky, ale tento koníček se vyvinul v posedlost. Nic dalšího o něm nikdo nevěděl.
Přes uličku od Shina seděla TenTen. Chudák holka, že ho musela trpět. Měla hnědé vlasy spletené do dvou drdolů nahoře na hlavě. Vedle seděla Yamanaka Ino, dlouhovlasá blondýna. Její matka vlastnila květinářství. Byly to právě oni dvě, které se bavily o tom klukovi, který byl Sasuke.
Úplně u dveří seděl Akimichi Chouji a bylo tak trochu záhadou, proč může jíst i při hodině, jako právě teď. Byl obtloustlý a měl červené tváře. S kamarádem Nara Shikamaruem seděl v lavici už o dětství, stejně jako teď. Shikamaru nosil vysoko vyčesaný culík, nikdo nikdy nechápal proč. Chodil do školy i s Linou. Každý rok byl vyhlášen žákem roku, protože přemýšlel nejlogičtěji ze všech.
Kakashi byl překvapený, jaké žáky to dostal. Bezpochyby to budou výborní studenti, ale budou dost problémoví. "Takže, je na čase jít vám představit sekundu," řekl.

Tak jak se líbilo? Užili jste si to? Napínalo vás to? xDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který den sem nepatří???

Pondělí 37.5% (3)
Funus 25% (2)
Středa 12.5% (1)
Čtvrtek 0% (0)
Pátek 12.5% (1)
Sobota 0% (0)
Neděle 12.5% (1)

Komentáře

1 Terkalina Terkalina | Web | 23. listopadu 2009 v 16:43 | Reagovat

:D:D:D Božeeee good povídka! :D

2 Bou-chan SBénko Bou-chan SBénko | Web | 24. listopadu 2009 v 15:59 | Reagovat

Tak to se ti povedlo!!!!!! xD Příznačné povahy xDDDDDD!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama